Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrované reproduktory v monitoru

Ahoj,
odchází mi monitor (starý 20") a vybírám nový. Zároveň mi už chrastí v repráčkách (Logitech S120) a tak zvažuju, jestli nekoupit monitor s integrovanými reproduktory. Vím, že ty aktuální repráčky jsou absolutní lowend, ale mně stačí (pouští se akorát když se kluk před spaním dívá na pohádky) ale zase bych nechtěl si ještě víc pohoršit. Monitor aktuálně zvažuju ASUS BE24AQLB-G ale pokud i mezi monitory existují nějaké s lepším zvukem (a nestojí ranec), klidně koupím jiný.

Děkuji.

Nevylučuji, že tobě a klukovi budou stačit integrované repráčky.

Je ale třeba brát v potaz, že jsou zvukově víceméně indikační.
A u nejlevnějších možných monitorů (jako ty, které plánuješ) to platí dvojnásob.

Samozřejmě vždy záleží na osobních preferencích.
Stejně bych být tebou alespoň tu pětistovku investoval do "diskrétních" extra reproduktorů.