Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD Western - Je nějaká šance vytáhnout data z HDD?

Shořel mi zdroj a následně veškerá elektronika v PC - prostě pech3-[3-[. Je nějaká šance vytáhnout data z HD, např. tím že vyměním elektroniku s plošńáky na HD za stejnou, ale funkční:?:. Zároven pokud někdo tohle řešil popište mi úspěšnost. Pokud někdo máte starý nepoužívaný, ale funkční WD600BB-32BSA0, dejte mi vědět. xin.xiu@email.cz

Změna předmětu, původně: "HD Western".
Adresu jsem ti tam nechal, aby ti na ní mohlo napsat pár spamovacích robotů, co si ji tu najdou. Tady se na e-maily neodpovídá. Pokud chceš osobního poradce na e-mail, musíš se obrátit někam kde se tím živí. (Arpád Grha) (Kráťa)

Já jsem to před pár lety dělal. Dvakrát na 20G Westernech, v obou případech nakonec úspěšně, ale ne na první pokus. Může záležet na revizi elektroniky i na tom firmwaru. Dneska už bych se do toho asi nepouštěl, je na to kupa specializovanejch, vybavenejch firem.