Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook zapnutelný i se sklopeným displejem

Zdravím Vás,

prosím, máte tip na notebook, který lze zapínat i když má zavřenou obrazovku?

Myslel jsem si, že to půjde s HP Spectre x360, který má má tlačítko z boku, ale také jeho blokování přes snímač zavření displeje. Prý novější typy mají možnost tuto blokaci deaktivovat v BIOSu, ale tento zřejmě ne, ani po jeho aktualizaci.

Máte tipy na jějaké jiné notebooky, které toto mají pořešené?

kdy OS není nahraný

Spustit nebo vzbudit ? Nahraný jako spuštěný ?
Spuštění by šlo přes Wake On Lan (WOL, kdyby jsi ten notebook chtěl spustit třeba z jiného PC) jestli je vyplé, ale jestli se nespustí ani mechanickým tlačítkem "power", nemyslím že by to fungovalo dle tvého požadavku.

Bavím se tu o zapnutí

Když se neuspí, nemusíš ho budit.
Viz první příspěvekk, to tak uvadí i HP (vyrobce tvého notebooku) https://support.hp.com/cz-cs/document/c05292171 :
(jestli má mechanické tlačítko ci čidlo, musí být součástí firmware, určitě nemáš v BIOS žádnou volbu pod položkou napájení ? Funguje ten poklop i v BIOS nebo jiném OS jak Windows? Jestli né, a je řízen SW (coz je ménepravdepodobné), odinstaloval a zakázal bych ho ve správci zařízení)
[c03404473.jpg]