Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Recovery disky

Zdravím. Na svým noťasu jsem chtěl dát systém do továrního nastavení, tak jsem si udělal ty 4 recovery disky. Jenže nevím, čím to je, ten druhý nefunguje. Jde o Sony Vaio a Windows 7 Home Premium.
Normálně to natáhne data z prvního disku a u druhýho to znovu otevře mechaniku a žádá o vložení disku 2. Popsané je mám správně. Spíš je asi nějaký poškozený.
Vím ale, že jsem si kdysi při prvním spuštění noťasu ty 4 disky už dělal, jenže ty mám někde u rodičů a tam se dřív jak v pondělí nedostanu. A počítač nejde ani vypnout, pořád je tam obrazovka žádájící disk 2.
Jako jasně, asi to budu muset do pondělí vydržet, ale jen to zkouším, jestli někdo neporadí, kde by se to třeba dalo stáhnout.

Zatím díky.

Nevím, asi ne. A já mám 32 bit. Moc tomu nerozumím. Ale v tom recovery centrum šlo vytvořit pouze buď dva dvouvrstvý dvd nebo 4 normální. Asi počkám do pondělka. Jen teda doufám, že to ten disk 2 veme, ten co jsem vytvořil kdysi. :-(