Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML imput

Zdravím.
Nepomuže někdo?
Neumím v tom moc ale potřeboval bych do ESP8266.:-[

<body>
  <input type="number" id="teplota" name="teplota" value="0" min="0" max="30" step="0.1">
</body>

Proč mi v tom nefunguje size="4"
Potřeboval bych udělat tydení termostat.

24 imputu vedle sebe jako 24 hodin
a 7 řádku pod sebou jako 7 dní v týdnu.

Na tu jsem už koukal.
Tam bude problem ty zadane data dostat do te ESP8266 a pak zpatky do imputu.
S imputy to je brnkačka.
Učelem toho je těch 24 imputu v 7 řadach a jeden button.
Po kliknuti se data načtou do te ESP8266 a uloži do EEPROM.
Ale při znovu načtení te web stranky se ta dat z EEPROM musí načist zpatky do těch imputu

Mužu ještě jeden dotaz.
Jak by jste vyřešili toto?
18GfKQCt

V tom prvním řádku, kde jsou imputy typu text 00 hod, 01 hod, 02 hod, nejde nastavit stejna šiřka jako pod níma.
Duvod je ten že imputy typu number mají mastavenou v tom CSS width: 45px;

Už jsem se dočet, že mohu imputum typu text nastavit tuto šiřku v style type.

https://stackoverflow.com/questions/12114966/how-to-right-align-form-input-boxes

Nebo i v tom CSS
Ale nastavim tu šiřku všem imputum typu text.
Tedy se mi zmenči i ty co jsou po leve straně Ponděli, Utery.

Nechapu, asi jsem nějaký natvrdlej.

Všechny imputy co jsou v th ny měli mit 45px

<th><input type="text" id="h00" name="hod00" disabled value="00 hod" > </th>
<th><input type="text" id="hod01" name="hod01" disabled value="01 hod" > </th>
<th><input type="text" id="hod02" name="hod02" disabled value="02 hod" > </th>
<th><input type="text" id="hod03" name="hod03" disabled value="03 hod" > </th>
<th><input type="text" id="hod04" name="hod04" disabled value="04 hod" > </th>
<th><input type="text" id="hod05" name="hod05" disabled value="05 hod" > </th>
<br>

Hm.
Zkoušim přes Dreamweaver.
Když vytvořim nový projekt, tak to funguje.
Někde bude kopanec.
Necham to do večera odležet a uvidime.
Moc děkují :-)

PS" Co jste myslel Tím

Tak té řadě dej nějaké id

Ono jde cele řadě přiřasit jedno ID a pak přes to CSS mu přiřadit šiřku?

Jsem zjistil, že kvuli toho width CSS nepotřebuji
Ale u obou zpusobu to není to prave.
Muže mi někdo vysvětlit, proč to není pod sebou?
Jdyž pod to přidam dalších 6 řádku s input type="number", je to ok a jsou krasně pod sebou.

https://i.postimg.cc/KzzNxHg3/input-type.jpg
https://i.postimg.cc/5NcRSfCP/code.jpg
Se omlouvam ale do code to nevleze.

Tu web stranku dělam v Dreamweaver, kde to krsně pasuje pod sebou.
Až když to pustim v prohližeči, je to ujete.:.(

Už to mám cele udělane a funguje mi to, jen ten vzled :-/

Vubec nechapu princip a něco jsem tam měl špatně.
https://www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html
Jsem s toho nějak zmatený.Hold už starý kokot.

Celý zdrojak pro ESP8266 jsem dal za 3 hodky i s ukladaním cele tabulky do eeprom a znovu načtení při zavolaní stranky, a tadý s tým se trapim už druhý den.:-/

Chapu to spravně že každý input by měl být v <th></th>
A každý řadek v te tabulky = těch 23 imputu v <tr></tr>

Už to mám :-D:-D
Ještě poslední a už bude hotovo.
Nějak nemohu na netu najit, jak se dělají mezery.
Aby ty checkbox byly vice od sebe.

<label>Pondělí</label>
<input type="checkbox" id="Lab_pondeli" name="pondeli" value="po" >

<label>Úterý</label>
<input type="checkbox" id="Lab_utery" name="utery" value="ut">