Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress - Jak zjistit všechna místa, kde je obrázek vložen?

Dobrý den,

Potřeboval bych nahradit některé obrázky. Avšak, nejedna z nich je na webu vložena více jak jednou. A to je ten problém. Potřeboval bych najít všechny místa, kde je obrázek vložen, abych je mohl všechny nahradit a následně obrázek (soubor) bezpečně smazat.

Našel jsem tenhle plugin, bohužel je zastaralý a očividně už nefunguje správně - u všech obrázků zobrazuje (Unused)

Neznáte, prosím Vás, jiný plugin, které by to zobrazil?

Děkuji

Neresi, resi jen to, ze jakmile tam nahrajes novy obrazek, tak se pri dalsim nacteni zobrazi na jakemkoli miste, kde byl ten stary.

Neni-li ten web nepricetne velky, proste bych si ho stahnul lokalne nejakym rekurzivnim stahovacem (napr. wget) - s tim, ze bych stahovani omezil jen na ten web (aby to neuteklo jinam) a pak v tom stazenem proste nechal vyhledat vsechny vyskyty toho obrazku.

Nebo ti jde o to, ze mas stejny obrazek ve vice jinak pojmenovanych souborech a potrebujes najit duplikaty podle obsahu?

Ne, všechny fotky se jmenují stejně. Ale, jak už jsem řekl výše, chci se ujistit, jestli nové fotka kvůli rozdílnému rozlišení nemění pozici nebo rozměry jiných elementů. A spousta z nich se nachází na webu několikrát.