Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stahovat z notebooku

Dobry den, vcera jsem si potrebovala stahnout podklady pro uceni, (z emailu a jednal osd o soubor ve wordu) stahovala jsme z chromu a pslao mi to ze/ spubor obsahoval vir a byl smazan. Toto jdm zkusil i na exploreru i na Edge a to stejne, mam Avast! a v celem vir neni, pak na radu kamarada jsem pres jina pocitac stahla Malwarebyte a udelala test, pdstranila 3 hrozby co tam byly ale nyni to porad nefunguje, jsem zoufala, za par hodin odjizdim na koleje a pocitac potrebuju funkcni vcerne stahovani, uvitamkazdou radu.

za par hodin odjizdim na koleje a pocitac potrebuju funkcni vcerne stahovani,

na koleji krome holek bydli i kluci, a nekteri rozumi PC vic nez ty,
takze tydy by mohla vest cesta.
Jinak funkcni to budes urcite mit po reistalaci Win, ale to musis zalohovat data (mas kam je zalohovat ?),
a navic zacatecnici moc tu reinstalaci neumi. Takze zase kamarad z koleje pomuze.