Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Očista PC

Dobrý den, mohli byste mi prosim doporucit nejake programy na cisteni temporary files,cookies, opravu/mazani registru, defragmentaci atp.? Vlastne takova ,,sada'' programku na sw opraseni pocitace...je jich strasne moc a budu rad za kazdy tip ;) díky

Prevence. PREVENCE.

Je-li PC beznadějně zahnojen, raději provést čistou instalaci OS, zaplátovat a vybavit základními potřebnými aplikacemi. V tomto stavu je dobré systém (obvykle "céčko") zazálohovat (Norton Ghost, Acronis TrueImage) a stanovit si pravidla proti zahnojení, např.

- aktualizovaný OS
- oddělení dat, her, mp3... od programů (jiný logický disk)
- neadminský účet
- firewall
- antivir
- vyhýbání se warezu, crackům, občas pochybného původu

...různí lidi mohou mít k tomuto výčtu různé připomínky, ba i odlišný názor na ně. Ale používání různých (nedejbože na pozadí spuštěných) tune_ups, speedy_utilities, super_cleaners apod. je spíše cesta do pekel, na tomhle se shodne většina místní populace...

edit: než jsem se vykoktal, už tu je tankův příklad ;-)