Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Original chladic na RyZen 3800X instalace

Zdar,

tusim, ze se chladic jmenuje Wraith PRISM.

Nevite, jestli se tam montuje neco z druhe strany desky?

Jde o to, ze kamosovi se zadrel ventilator v tomhle chladici, tak jsme se domluvili, ze mu chladic vymenim za jeden co mam. Ja davam vetsinou vezovy chladice, ktery maji nejakou montaz i na desce z druhy strany, ale treba u Intelu se tam ty BOX chladice jen nacvakly. Kdyby tomu tak bylo i u tohoto, tak by mi to usetrilo praci. Nemusel bych desku vytahovat ze skrine.

RedMaX = Univerzalny radca, ktory je aktivny snad vo vsetkych debatach/poradniach napriec vsetkych portalov v CZ/SK,
ako odbornik absolutne na vsetko, si nevie zistit potrebne informacie?

"montaz i na desce z druhy strany" zalezi od bedni. Dnes 90% bedni maju vyrez na montaz chladicov.

P.S. asi Ti niekto ukradol NICK, alebo Ta dostal korunovy virus, inak to nechapem.