Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virus trojan

ahojte,

tak som dnes stahoval cd key z netu a chytil trojana, ak dám alt+ctrl + del zobrazí mi:
Správce tohot systému zakázal správce úloh, cca každých 15 min mi vyskakuje tabulka kde chce instalovat virusremover2008 a dolu na liste vypisuje: you have a security problem!

Dá sa to odstrábiť alebo pojdem cestou format c: ?

Díky

ahojte,

ako sa da ostranit aby mi pc nevypisal
tuto tabulku: spravce tohoto systemu zakazal spravce uloh ?

aby tam bola pôvodná tabulke kde si mozem urcit vypnutie urcitych uloh a sledovat vytazenost procesoru?

Dakujem