Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redakční systém - jaký?

Dobrý den.Potřeboval bych najít nějaký Redakční systém (zdarma) na web.Našel jsem plone a wordpress.Nícméně se chci zeptat,jestli existuje i jiný a třeba i lepší RS.Nebylo by naškodu,kdyby měl snadnou úpravu vzhledu.Děkuji za rady a tipy.
Změna předmětu, původně: Redakční systém (Arpád Grha) (Kráťa)

No tak hledání jsem zkoušel Našel jsem vesměs jen svů problém s plone.Požadavky jsou:
1.Pokud možno pěkný vzhled(šablony),nebo jeho snadná upravitelnost (například editací html a css,nebo pouhým nahrazením obrázku jako v plone)
2.Možnost vkládání textů a obrázků.
Dík moc a pardon,že jsem to neupřesnil hned.