Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anti-aliasing/ pixely

Dobrý den, potřebuji nutně radu, kamarád má tuto grafiku a má problém, že když hraje např. Zaklínače 3 na full detaily tak se mu na hranách budov a třeba na oknech i kroužkových zbrojích jakdyby "vyrovnávájí pixely" nebo něco v tom smyslu. nelíbí se mu to, už jsme zkoušeli všelijaké nastavení. přemýšlíme jestli to je třeba monitorem nebo grafikou nebo jen špatným nastavením. monitor má tento: https://www.alza.cz/25-aoc-g2590fx-d5442763.htm
rozlišení má 1920x1080 FHD, zaklínače 3 má na full grafiku. Děkuji.

Me jen napada, nema zapli FXAA? Ten neni moc dokonaly a rozmazava trochu. Ale jestli ma 2x Msaa a do toho anistropicke filtrovani x16 tak by to nemelo delat. Jeste bych si pohral v nastaveni detailu hry primo v grafickych ovladacich.