Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šum ve sluchátkách

Zdravím,

strašně mi šumí sluchátka a při nízké hlasitosti. Záruka došla a nové se mi zrovna kupovat nechcou (přece mám jen 3 roky staré HyperX.)
Pomohlo by, kdyby jsem si k tomu dokoupil externí zvukovou kartu?

Dík všem za normální odpovědi,

Popravdě si to ani nepamatuju. Dříve jsem to neřešil, ale teď jsem začal hrát s kámošema csko a celkově slyším blbě... Jakoby se mi otočily uši (slyším věci jinde). Teď jak u mě byl kámoš, tak jsem zkoušel ta jeho a byl to o poznání jiný zážitek. Slyšel jsem ,,správně" a basy zněly suprově! Máme stejná sluchátka - HyperX Cloud Stinger - akorát on má právě tu externí zvukovku.
Nevím jestli jsem to našel správně, ale u zvuku mi to ukazuje Realtek (nechce se mi rozdělávat PC, mám tam horší přístup.)

No, zvukovka Realtek, to není zrovna moc konkrétní pojem. :-D

Desku ti vypíše např. program CPU-Z (nemusíš rozdělávat PC). A pak už stačí jen najít specifikaci desky, jaký obsahuje zvukový čip.

Vyzkoušej svoje sluchátka u kámoše s tou jeho externí zvukovkou - když budou basy dostatečně basový, tak víš, kde je zakopaný pes.