Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztišování zvuku u notebooku

Ahoj, už pár týdnů řeším problém s notebookem (HP). Pustím si video - youtube, netflix, mediaplayer - to je celkem jedno - začne hrát normálně s hlasitostí, jakou jsem nastavila. Ale najednou po pár vteřinách se ztlumí tak, že to skoro neslyším, přestože mám na 100% i podle pravé dolní ikonky i přímo v přehrávači / youtube. Plus občas během videa zase přejde na normální hlasitost a zase se ztlumí. Prošla jsem různý nastavení a řadiče zvuku a vše v pohodě. Zvuková zkouška taky ok... Čím by to mohlo být? Díky

A děje se tak jen u stejných videí ve stejných časech?

Mohou to být i vadné konektory. Tohle se mi děje pořád, ale stačí jen trochu otočit konektor a je to OK (takže u mě je to konektorem). ;-)

Takže zkus pustit video z jiného počítače a s jinými sluchátky, jestli bude stejný problém i tam.