Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NERO 6 , jak v něm zálohovat data

prosím o radu,
když bych chtěl zálohovat veškerá data (obrázky, dokumenty, hudba atd.) před naformátováním disku, lze to provést ve vypalovacím progr. NERO 6 ?
Nikdy jsem to nedělal, je to jednoduché?
Nebo raději veškerá data prostě zkopírovat "klasickým" způsobem?
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

je to na tobě, jestli je chceš nastrkat na hafo dvd, nebo na druhý disk.
možná naivní dotaz: ty máš jediný nerozdělený disk, a na jedné hromadě systém a data? a hodláš to zas tak zachovat i do budoucna?
taky se můžeš zeptat známých, zda jim nezbývá 20-40gb disk, nainstalovat systém na něj, a data nechat tam kde byly.

rozdělovat se dá prázdný disk. případně pokud jsou nainstalovány pouze windows a disk je zaplněný teprve ze začátku, je možné tento oddíl zmenšit a za ním vytvořit další. praktická velikost je 15-20gb pro xp, a zbytek pro data. já používám placené aplikace ze zaměstnání, ale dá se stáhnout free "ultimate boot cd", kde je nějaký partition manager.