Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB C - co vše mohu připojit?

Můžete mi někdo prosím poradit co vše mohu připojit v notebooku na USB C 3.1/3.2 Gen2? Nebo zda je možné připojit na tento port dokovaci stanici, kde bude zapojen i monitor? Pokud ano jaký kabel to musí být?

Změna předmětu, původně: USB C (host)

Do tveho tajneho notebooku muzes pripojit jakoukoliv funkcni USB C flashku a tato ti pojede. Totez
plati o USB C mysich a klavesnicich.
Dokovaci stanici pripojit muzes, ale nemusi ti fungovat. Zeptej se sveho prodejce zda NB a DS spolu pojedou.