Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi funkcni na notebooku, ale telefony neberou

Zdravím,
mám zapojený modem zyxel P660HN,poskytovatel O2, nastaveno pro O2, na telefonu wifi nalezne a připojí, ale píše, že není internet.Na notebooku se na ni připojím a internet funguje bez problémů.

Nějaké nastavení na modemu, jak bych to mohl rozjet? Nebo co by to mohlo způsobit? Není to případ jednoho telefonu, ale všech. Xiaomi, Samsungy.. Zkoušel jsem změnu kanálů a stejný případ nastane i s jiným modemem. Resetovat jsem také zkoušel. Šifrování WPA2/PSK

Děkuji za rady.

to není úplně přesný typ routeru, někdo asi sežral štítek zespodu.
když vypneš notebuk, taky se žádný mobil nepřipojí?

enková wifi oficiálně vyžaduje šifrování aes: wireless - security - nic nenechat na auto. wpa2-psk je dobře.
jako bonus ještě obecné nastavení wifi - channel widht: 20mhz

nezkouší se bezhlavá změna, ale podíváš se na zarušení v baráku a vybereš si co nejrozumnější kanál:
http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html