Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinRar přes CMD

Zdravím.
Bych si chtěl udělat batak na zalohovaní.
Když kliknu na přidat, tak je tam na výběr "zpusob archivace".

Když něco ve složce, kterou zalohuji odstravím, aby se to odstranilo i v zaloze.
Když něco přidam nebo změním, aby se to přidalo nebo změnilo i v zaloze.
Co je nej? Synchronyzovat?

Není to moc pohodlné. Winrar umí uložit profil a k profilu udělat ikonu. To používám. Profily se ukládají do registrů pokud bys je chtěl zálohovat.

Technická - buď je ta záloha tak malá, že bych ji dělal vždy znovu a předchozí odmazával...nebo je to tak velké že to změna souboru bude trvat dlouho. Viděl bych to jako rizikovou operaci pokud se pc sekne/ vypne elektřina (když se v tom archivu hrabe může ho poškodit). Winrar umí přidávat do názvu datum vytvoření, jde to nastavit v tom profilu, syntax např. YYYY_MM_DD_N_