Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 nenabehne po vymazaní ESET NOD32 Antivirus

Prosím o pomoc, včera som cez CCleaner odstránil ESET NOD32 Antivirus s 5 mesiacov starou licenciou. A pokúšal sa stiahnut novú 30dnovu skúšobnú verziu cez oficiálnu stránku. Po stiahnutí sa mi už inštalácia nepodarila. Nepamätám si ako presne sa to stalo.

Ale odvtedy WIN 7 nechce nabehnúť. Nabehne STARTUP REPAIR. Hláška že Startup Repair cannot repair this computer automatically.
Skúšal som podla tohoto návodu:
startup-repair-cannot-repair-this-computer-automatically.html
Metódu 2: nepomohlo
Metódu 3: nepomohlo (našlo 0 chýb)
Metódu 4: nedá sa, pretože PC nenabehne ani v SAFE MODE :.(

Vždy pri nabiehaní WIN sa objaví iba záblesk tejto modrej obrazovky:
[chyba.jpg]
Už sa s tým trápim druhý den a bez výsledku.

naprosto zbytečný nod32 ti nacpal i své filtry (drivery), které se zavádí se startem systému. musí být korektně odstraněny odinstalátorem esetu.
tys na to použil tupý, zbytečný a hovadský ccleaner, který tomu nerozumí a nemá v pc co dělat. toto je výsledek, když pc používá lama.

instalační dvd w7 a s ním přeinstaluj tuto instalaci, obnoví ti správný start.
budeš pak muset zbytečně instalovat aspoň kritické aktualizace = balík "sp2", KB4012212, KB4499175