Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Home Assistant - MQTT broker -raspberry pi

Zdravím.
Nenajde se tu někdo, kdo poradí?

https://community.home-assistant.io/t/installing-home-assistant-supervised-on-raspberry-pi-os/201836
K tomu potřebují MQTT broker.
Dole na te strance je odkaz.
https://github.com/Kanga-Who/home-assistant/blob/53ac6a3e77e3654a4f5835bde7cef91493cc08a0/Install%20Samba%2C%20Portainer%20and%20MQTT.md

Section 3 – Install an MQTT broker

3.4) You will now need to set a username and password. User the following command to do this.
sudo mosquitto_passwd -c /etc/mosquitto/conf.d/pwfile USERNAME_OF_YOUR_CHOICE
Když to po mně chce jen heslo?
username je pi?

Bude to vše v mé vnitřní siti.
Kdybych chtěl zatím vynechat heslo?
Nějak takto?

allow_anonymous true
port 1883

A niže v 3.8) vynechat to

username: YOUR_MQTT_USERNAME
password: YOUR_MQTT_PASSWORD

Jsi špatně pochopil.
Nedivim se, ale když zadam
sudo mosquitto_passwd -c /etc/mosquitto/conf.d/pwfile USERNAME_OF_YOUR_CHOICE
Chce to po mně nastavit heslo.
Ale niže, tam je
username: YOUR_MQTT_USERNAME
password: YOUR_MQTT_PASSWORD

username je ????

No nevím jestli jsem takový debil?
Timto si nastavím heslo do MQTT
sudo mosquitto_passwd -c /etc/mosquitto/conf.d/pwfile USERNAME_OF_YOUR_CHOICE

A niže
sudo nano /usr/share/hassio/homeassistant/configuration.yaml
Musim zadat jmeno a heslo aby se homeassistant připojil k MQTT.
Heslo vím, to jsem si nastavil.
USERNAME si jako mohu zadat jake chci?