Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rádia na UPC

Asi OT jak kráva, ale případným rádcům děkuji :-p

Měl jsem kabelovku Karneval, tu pak "asi koupilo" UPC.
Na Karnevalu bylo 10 rádií, většinou se to jmenovalo Radio VALC+styl hudby. Nebo tak nějak. Žádné mluvené slovo, žádná stupidní reklama, balzám na nervy ve stylu, který jsem si vybral.
Teď jsem zkusil zapojit do radia kabel od UPC a mám v paměti 30 FM stanic, nevím jakých. Strejda google je mimo, já jsem mimo z internetových stránek UPC.

Neporadí mi někdo, jak identifikovat ty rádia?

Děkuji...

Ale jak se tak na to divam, tak ten seznam radii je nejaky divny - alespon co se tyce Ostravy...treba tam nejak nevidim ty radia Valc a pod.

edit: uz jsem to nasel u sebe, ale je to z lonskeho roku - ale jak to tak obcas posloucham, melo by to sedet. Doma musim zase zkontrolovat.

FREKVENCE RÁDIO STANICÍ pro oblast Ostrava

Kmitočet Program
87,9 Evropa 2
88,3 Valc live
88,7 ČRo Ostrava
89,3 ČRo 1 - Radiožurnál
89,7 Radio Čas
90,1 Valc 1 - Gold
90,5 Radio Zet (pl)
91,8 Impuls
92,3 BBC WS
93,2 Rock FM (sk)
94,1 Kiss Morava
94,5 ČRo 3 - Vltava
95,1 Slovensko 1 (sk)
95,5 Frekvence 1
96,1 Hellax
96,6 ČRo 2 - Praha
97,0 Orion
97,4 Radio Čas
98,0 Valc 2 - Country
98,5 Valc 3 - Hit
98,9 Valc 4 - Rock
99,3 Radio Hey
99,7 Proglas
100,0 Valc 5 - Classic
101,0 Valc 6 - Valcárka
101,7 Slovensko 2 - Děvín (sk)
102,8 Radio Melodie
103,3 MDR Sputnik
104,1 Jam
105,6 RTL Radio
107,8 Klassik Radio

Hej, HEY tam je, dnes jsem nejen s ním strávil noc. To se dalo, v noci těch reklamních kydů moc nebylo. Dnes prostě půjdu se strachem dom, jestli bude Brněnský seznam podobný Ostravskému, nebo tomu z předchozí odpovědi. Valc 4 - Rock bych napsal Rulez! Jen nevím, co to znamená a ani jestli se to hodí k mému věku ]:)

:x:
Tak dnes šlo rádio VALC do kytek, nebo jak se říká slušněji tomu, že je to v prcině? Asi na ně po letech přišla krize...

Dnes mě vzbudilo něco nepatřičného - kecy v muzice. Už i z poslední oázy kultury se stala prachsprostá žvanící žumpa. Doufal jsem marně, jako optimistickej idiot, že se mi samo v noci přeladilo rádio a bohužel. Už i na Rádiu VALC jsou kecy, který nikoho nezajímají, stejně, jako na ostatních rádiích. 3-[

Takže konečně můžu odhlásit kabelovku. :-/

Za svůj vylitý smutek se omlouvám, ale když už jsem s tím VALCem tady kdysi začal...