Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příšerný výkon u AMD karty

Ahoj koupil jsem novou grafickou kartu od AMD. 5600 XT. Podle benchmarků a videí by měla zvládat hru Mafia a nebo Mafia 3 úplně v pohodě nad 60 fps, ale mě obě hry padají na 40 fps což je odporné pro oči jak se to vše škube.

Zkusil jsem už přeinstalovat Windows, vypnout FreeSync a další kraviny v amd programu, ale výkon je stále příšerný na úrovni mé staré gtx 960!!!!!

Teploty v zátěži jsou kolem 60-80 c u karty a 60c cpu.

Procesor je Intel i5 9400f který je ve hrách srovnatelný s ryzen 5. Zdroj je nový seasonic 500w a ramka tam je zatím 8gb. Už mě vůbec nic nenapadá a jsem z toho zoufalý. Ta karta si ve hře sama dává nízké takty a vždy padnou fps. Co jsem koukal lidem to vždy jede krásně na plný takt a tady někdy padá takt jádra i o 500 a bum 20 fps dolu

Jaký disky máš v PC ? Na kterým disku je nainstalovaná Mafie a na kterým máš system ?
Mafii1 sem hrál snad 20x a je boží, ted hraju mafia definitive edition a je nic moc, graficky hezký, hratelnost ubohá, hraju to, ale žádná zábava to neni.