Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prístup k internetu

Ahojte, akosi sa mi nedarí nastaviť na routeri prístup k internetu pre určité zariadenie iba v danom časovom rámci. Požívam starší TP-LINK a napriek tomu, že mám pocit, že už som vyskúšal všetky možné kombinácie nastavení, stále pretrváva jeden problém. Mám PC s IP .105 ktorému chcem povoliť prístup k internetu iba od 9 rána do polnoci. Problém je, že keď sa mi to tak podarí nastaviť, teda že router PC blokuje, blokuje vždy aj ostatné zariadenia (mobil, tablet..). Takže buď mi internet nejde na ničom, alebo na všetkom. Čas routeru mám samozrejme zosúladený s PC. Skúšal som Allow aj Deny, Enabled aj Disabled... Vedeli by ste mi s tým niekto prosím poradiť? Čo robím zle?

Tu príkladam screeny nastavení:
Screenshot #1
Screenshot #2

Druhý obrázok - veď predsa tam nastavuješ časy + rozsah IP adries, pre ktoré to má platiť.
Prvý obrázok - tam nastavuješ prístup pre všetkých.
Pritom si si nenastavil podmienky v ostatných Host, Schedule.
Prečítaj si návod vpravo a pochopíš.