Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzamknutí počítače a nejde zapnout

Dobrý den potřeboval bych poradit stahoval jsem si módy do minecraftu a na obrazovce se mi objevilo uzamykání a teď nejde počítač zapnout když stisknu tlačítko na zapínání tam mi světýlko u nabíjení bliká oranžově mám notebook Lenovo IdeaPad 330

Teď ještě jestli oranžová bliká pomalu,nebo rychle:
Rychle bliká oranžově: Úroveň nabití baterie je 5% nebo méně nebo se baterie nabíjí.
nebo taky:
Rychle bliká oranžově: Došlo k chybě baterie.
Pomalu bliká oranžově: Baterie se nabíjí. Když úroveň nabití dosáhne 20%, blikající barva se změní na zelenou.