Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde komentář z fcb pod články

Dobrý den,
prosím nevíte proč mi najednou nejdou vkládat komentáře pod článek z novin ? Např. Krajské listy. Na fcb jsem přihlášená a nejde mi to vložit, ani se neukazuje moje jméno.
Dříve to šlo normálně. Ani nemohu dávat lajky.

Děkuji Rubi

Díky za odpověd - Já se na fcb přihlásím, to není problém. Ale já myslím třeba https://www.krajskelisty.cz/praha/24564-cely-zivot-makala-svuj-osud-potkala-az-na-prahu-duchodu-objevil-ji-v-tramvaji-c-10-tajnosti-slavnych.htm a pod tím je diskuze, a nemůžu tam nic napsat, i když jsem přihlášená na fcb. Ani lajkovat mi nejde a dříve to šlo. Nevím proč to nejde. Nejsou to jen Krajské listy, i jiné weby. Díky za odpověd