Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Finder Zobrazuje neaktuální obsah složky

Nedávno se mi v OS X(10.13) začala dít divná věc. Prostě se mi ve Finderu nezobrazují nové soubory.Ale prostě divně. Samozřejmě ls příkaz je ukáže. Dokonce se zobrazí i v Všechny mé soubory. V té složce ale zkrázka nejsou vidět. Když otevřu nové okno,tak tam vidím,že tam z čtyřech souborů, které se uložily třeba před 5 minutami, je vidět jen jeden z nich.

Je aspo%n ve finderu příkaz Obnovit (aka F5)?

Snad nebude vadit angličtina:

There isn't a perfect way to refresh Finder windows in macOS or OS X. You can, however, force a refresh by hitting the back button and then forward button in the window. Or you can open a folder within the window and hit the back button. Another option is to Force Quit (Command+Option+Escape) the Finder.