Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost Wi Fi

Ahojky. Prosím, mám internet od společnosti grape sc za 379 Kč Ideál se jmenuje.
Chtěla bych mít na mobilu rychlejší internet.
Na PC mám kabelem 160 MB/s
Na mobilu 5 MB/s a někdy i kolem cca 20 mb/s ale spíše jedu na 5MB/s wi fi.
Když si připlatit u nich za jiný internet, bude pravděpodobně i wi fi rychlejší?

zkus jak vypadá tvůj signál: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer.classic

----
jednou za rok potřebuju udělat screen - vždycky potupně googlím na stoláku, čím se zrovna tento rok sejme obrazovka.
potom zas hledám, do které pr... (priečinku) se screen uloží.
a nakonec musím počkat až budu na wifi připojení, abych si odeslal obrázek přes gfoto či co to mají za úložiště.
nenávidím android.