Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mikrofonu

Zdravím,
Nějaká doporučení, zkušenosti, který mikrofon + rameno by byl nejlepší (a to ať už z těch "kitů", tak samostatně) do 3k?

Koukal jsem na tyto -
• Trust GXT 252 + Emita Plus Streaming (ten bych měl v rámci ISIC slevy za 2.5k)
• Auna 900B (komplet set)
• SPC Gear SM950
• uRage Stream 800 HD Studio
• SANDBERG Streamer USB kit ... a tak dále
Ovšem nevím, zda by nevyšlo lépe koupit mikrofon a rameno zvlášť (nejlépe z jednoho eshopu).

Budu rád za doporučení, vaše zkušenosti slight_smile

Předem děkuji.

Spíš řeknu, na co ne - zpěv a podobné věci.
Primárně komunikaci.

Nepotřebuji nic extra, ale zase nechci nějaký šunt.

A požadavky:
-kvalitní (v rámci ceny samozřejmě)
-ať nešumí a nebere okolní zvuky (takže ať snímá převážně přední stranu)
-rameno (lepší manipulace, potřebuji místo na stole, atd)... Je mi jasné, že nebude nic extra, ale pro mě vystačí