Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Error 207 při instalaci ovladačů

Zdravím rádcové,
poskládal jsem PC, AMD Ryzen 5 3400G, deska MSI B450M Mortar MAX, M2 SSD, 16GB RAM.
Instalace Win10 x64 proběhla v pořádku, instalace ovladačů chipsetu též, ale problém nastal
při instalaci ovladačů grafiky. Hází mi to Error 207, a pokud náhodou instalace proběhne,
tak ve správci zařízení je žlutý trojúhelník. Ovladače jsem zkoušel jak z originál DVD,
tak i ze stránek výrobce desky.
Věděl by někdo co s tím? Předem díky za rady.

Kubajzník

Widlím se moc nevěnuji, Ale možná pomůže tento návod od M$. Zkus obdobný postup. Třeba to pomůže. Přeloženo patrně Gůůůglem, ale postup je snad jasný

Ahoj, vyzkoušejte tato řešení:

A.

1) Spusťte počítač a přihlaste se jako správce.
2) Klikněte na tlačítko Start, vyberte Všechny programy, Příslušenství, Systémové nástroje a poté klikněte na Obnovení systému.
3) V novém okně vyberte možnost „Obnovit počítač do dřívějšího času“ a poté klikněte na Další.
4) Vyberte nejnovější bod obnovení systému ze seznamu „V tomto seznamu klikněte na bod obnovení“ a poté klikněte na Další.
5) V potvrzovacím okně klikněte na Další.
6) Po dokončení obnovení se počítač restartuje.

B. Ujistěte se, že máte všechny poslední aktualizace systému Windows

C.

1) Odinstalujte všechny grafické ovladače ze Správce zařízení
2) Restartujte
3) Stáhněte si nejnovější verzi ovladačů VGA zde  https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series