Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem miniaplikace PerfectRadio přestala fungovat po update Win 10

Dobrý den, celé roky na svých PC s WIN 7, WIN 8 i WIN 10 jsem využíval k poslechu Country Radia miniaplikaci PerfectRadio. Po dnešním upgrade na WIN 10 Home - 20H2 však miniaplikace PerfectRadio přestala fungovat a já nevím,
co s tím udělat. Pro informaci přikládám výstřižek, jak nyní miniaplikace vypadá.
Prosím, poradí mi někdo, co s tím, aby miniaplikace PerfectRadio fungovala ? Za každou radu ( prosím "polopatě" , je mi 78 roků) a pomoc předem děkuji a přeji hezký den

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: miniaplikace (host)

Dobry den i Vám.
Tu aplikaci jste instaloval z Microsoft Store ?Jestli ano, přes pravý klik myši ji odinstalujte a zkuste ji nainstalovat znovu.
(Možná ze po aktualizaci OS, nebyli aplikaci přiděleny potřebné atributy práv, firewall)

Když použijete verzi WEB (přes internetový prohližeč) Vám to radio funguje ?
Odkaz na WEB verzi zde "RADIO"