Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Game mode Samsung Tv

Dobrý deň, mam novy televizor samsung Full HD a moj dotaz znie, keď hram hry na PS4 je dobre zapnúť na televizore game mode ? Zdá sa mi , keď to zapnem , ze obraz zrni. Co je teda lepšie. Dakujem

Game mode ma hlavne rychlejsi odezvu, logicky. A teda, na mem Samsungu si to detekuje samo = zapne se PS4 - aktivuje se automaticky "game mode". Zadne zrneni nepozoruju, ale mam nejakou jejich 4k Qled, muze hodne zalezet na modelu/"strevech" jake ma/co a jak umi s obrazem kouzlit...