Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s nechtěnými kontakty v qipu

Ahoj mám takový problém... Mám v notebooku QIP a nechci jinak, ICQ už nikdy rozhodně ne, ale to je vedlejší. V poslední době mi začal blnout seznam a to tím způsobem, že... Jednoho dne mi napsala nějaká holka s tím, ať potvrdím autorizaci, já odmítla, ona byla dotěrná, furt mi psala, odmítala jsem znovu, když mi přišel požadavek na přidání. Nakonec jsem si ji dala do IGNOR LISTU, své icq číslo smazala z jejího seznamu a následně pak její z mého...všechno v pořádku dokud jsem se neodhlásila a opět nepřihlásila!! To její číslo se m i opět objevilo totiž v seznamu, i ignor listu není...(nezobrazuje se mi její nick, ale jen to číslo), což mě neskutečně vytáčí, jelikož takhle budu mít za chvilku celej zasviněnej seznam nějakýma hňupama, co tam mít nechci.. Včera to samé! Napsal mi nějaký David, jenže psal pouze vykřičníky a na moje NEOTRAVUJ poslal smajla. Stejný postup, zamítlá autorizace, ignor list, smazání z jeho i mého seznamu...a dnes ráno se přihlásím a on na mě vyskočí jako online!! Co s tím? Je ještě jiné řešení než přeinstalovávat celý qip? Jo a krom toho se mi nedávno ze dne na den změnily smajly z těch "základních qipovských-je jich hodně a jsem na ně zvyklá a mimoto je má každý známý s kým si píšu-, na základní z icq 5 a ještě takový divně animovyný co jsem neviděla, je to hnus, je jich málo atd" Díky tomuhle mě ta reinstalace nemine, ale spíš mě trápí ten seznam... Neví někdo co s tím?:-/

1) muzes dat delete contact a odmazat doteru nebo prejmenovat.
2) qip ma cache primo pod adresarem user muzes je cele promazat tak aby zustal celi adresar prazdny melo by to pomoct.
3) pokud mas visty tak pak je jeste nutne promazat cache zde
c:\Users\Uživatel\AppData\Local\VirtualStore\Prog ram Files\QIP\[zde je tve nastaveni]
8-)