Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Relevance řazení videí na YouTube

Mám takovou netradiční otázku. Podle čeho se určuje napřiklad na youtube nebo jiném portálu relevance, nahrál sem video co má 1000 zhlednutí za 4 dny a na je na 3 pozici. Za mnou jsou videa s několika miliony shlédnutí.

Změna předmětu, původně: Relevance (host)

Podle toho, jak si to rozhodne (a necha naprogramovat) majitel toho ktereho portalu.

Bezne presny algoritmus uzkostlive taji a v prubehu casu meni, aby mu to ruzni "SEO optimalizatori" nezahltili necim, cim on nechce.

Jedina rozumna rada je - nestarej se o to, stejne to nezjistis - a snaz se delat veci ciste, prehledne a zajimave - ono to da sice vic prace, ale dlouhodobe je to prinosnejsi nez nejake triky.

(mimochodem treba se ti povedlo, ze za ty 4 dny tu spravnou frazi hledalo 1.000 lidi a tvoje video shledli do konce, zatimco u tech milionovych je do konce v poslednim tydnu dokoukaly jen stovky lidi, cimz se to tvoje stalo pro tento tyden relevantnejsi, uvidis za par mesicu, jestli furt budes jeste v prvni desitce, nebo na chvoste)