Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Málo míst na RJ45 připojení z routeru

Zdravím lidi,

chystáme dneska s kamarády LAN party a zjistili jsme, že potřebujeme zapojit tři desktopy přes RJ45 do sítě, ale na routeru se nachází pouze dva vstupy.

Chtěl bych se zeptat, jestli jako rozbočovač můžu použít např. toto https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514000600000020RF&Search=Rj45&SearchType=1#prettyPhoto

Děkuji za odpověď.

Switch navíc se doma neztratí.

Za čas může UPC nevýšit rychlost a 100 Mbps switch ti přestane stačit.

Když jsi psal o LAN party, z toho nepoznáme, jestli budete hrát "offline" mezi sebou nebo přes internet. Dříve se hrálo v lokální síti, tam vyšší rychlost LAN využiješ.

Ale kup si co chceš, klidně nejlevnější plastovou krabičku. :-) 8-)

Jestli budete hrát hry z internetu které mají všichni stáhlé a nachystané tak kup klidně 100mbit.

Pokud by jste si ale měli mezi sebou nějaké hry (filmy, videa) i kopírovat je to nanic (reálně 100mbit udělá 1gigo hry = cca minuta).

Když si vzpomenu na doby dávno minulé naplánuj to na dva dny. První den se odvirovávalo, přeinstalovávalo,nastavovala síť+ kopírovala hra:-D