Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s výběrem tiskárny, požadavky vypsané

Zdravím,

doporučíte prosím někdo tiskárnu?
Požadavky:
cena do 6 000 Kč
laser
levné originální tonery
barevná
skener

Díky předem. Našel jsem 178nw, která se mi líbí, ale spíše by se mi líbila cena tonerů pro laserjet never stop 1000w. (ale ten zase nemá skener a barvy...) Nebráním se případně i jiné značce..

Protože do moderních inkoustovek nekupuješ catridge s pár ml inkoustu za 1000 a víc, ale kupuješ lahvičky v ceně 80Kč s kapacitou třeba na 7000 stránek a inkoust naliješ tiskárně do nádržky.
Náklady na tisk jsou řádově (až několikařádově) menší.

Já třeba dostal při koupi tiskárny 2 sady náplní, dle výrobce kapacita na 14 000 výtisků, takže zřejmě dřív odejde tiskárna než to dotisknu. A náplně kupovat nebudu...

Nevysychá. A tisk se taky posunul dopředu, teď to na normálním papíře už od laseru skoro nepoznáš (pokud nezkoumáš, jestli je tam nažehlený lesklý prášek). Rozpité tisky už jsou dávno pasé.
Zkopíroval jsem barevně potvrzení o studiu a originál jsi poznal jen podle toho, že tam byla vyrytá propiska, jak to podepisovali. A to nemám žádnou foto tiskárnu.

Už ji nějaký ten rok mám. Některý měsíc netisknu nic a zatím nevyschla.
Setkal jsem se pouze z jedním případem vyschnutí - manželčina kamarádka vytiskla nádržky dosucha, nedoplnila a nechala to tak. Tak jsem musel na tiskárně spustit režim hloubkového čištění (přes ovladač), aby zase začala tisknout.