Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabíjení

Dobrý den, vlastním notebook Acer Aspire 5750g. Počítač se z ničeho nic vypl. Když zapojím adaptér do netbooku tak vůbec nesvítí dioda nabíjení na notebooku. Ale začne blikat dioda na adaptéru. Když vyjmu adaptér z notebooku tak tak dioda přestane blikat a nepřerušovaně svítí. Může být problém je s adaptérem? Nebo bude napalena mb? Děkuji za rady

Acer Aspire 5750g: vyhodit. nemá cenu ani nového napájecího adaptéru.
podle chování adaptéru to může být jak přetížení/zkrat na desce ntb, tak porucha adaptéru který nestíhá dodávat proud.

můžeš ještě vytáhnout původní baterii, snad přitom není vadná regulace napětí.
ale starý aspire je krám na vyhození, nic neriskuješ.