Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahradni disk do hp elitebook 8740w

Ahoj, odešel mi disk v mém ntb hp elitebook 8740w. Chci koupit náhradní, stačí mi jakýkoliv 2.5? Nebo si musím dát pozor i na něco jiného při koupi?

Rozdily barev znám, jde spíš o připojení, abych nekoupil něco co tam nepasuje.

Diky

Při nabíhání je ten rozdíl asi nejviditelnější, ale i při práci je to hodně znát i na těch historických strojích. A to nemluvím o neustálých aktualizacích, Windows které na konvenčních HDD trvají opravdu dlouho.
Profesně se zabývám i prodejem repasovaných notebooků, takže mám srovnání mezi HDD a SSD v praxi - doslova obloha a žestě!