Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou smazat fotky/složky z PC

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou - bohužel mi z mého počítače nejdou odstranit fotky v mnou vytvořených složkách. Zkoušela jsem fotky odstranit např. ze stažených souborů či z plochy, tam není problém. Chyba mi žádná nevyskakuje, pouze tabulka s hlášením Dokončeno 0%. Mohl byste mi prosím někdo poradit? Předem děkuju! L.

mlhavě tipuju, že to bude z externího disku, na kterém jsou špatně nastavená práva ntfs.
protože v profilu to berušce funguje.

ale vrtá mi plyšovou hlavou ta hláška "Dokončeno 0%", čekal bych něco důstojnějšího.
nejdřív bych killnul a spustil průzkumník (restartoval pc)
jestli to není externí disk, nechal bych si zobrazit parametry disku v crystaldiskinfo + kontrola disků co tam má.
nakonec bych začal pochybovat o příčetnosti antiviru.