Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem no signal detected

zdravím mám problém při zapnutí pc mi problikne nápis no signal detected. normálně najede všechno jede jak má a cca po 10 hodinách pc zamrzne a když ho znova zapnu tak to píše no signál detected ale tentokrát už je to nastálo vyjmul sem paměť vyzkoušel každou zvlášt nepomohlo ani když sem měnil grafiku monitor nic nové kabely nic. udělal sem clear cmos a zase to najelo ale opět probliklo přii spuštění ns detected chvíli to jelo a pak zase stejný příběh. asus z17-a ,i7 7700k ,be quiet pure base 500 650w,gtx 1060 6gb co dál?

Nepíšeš, jaký máš monitor a jak je propojený s PC. Závada může třeba být klidně i ve volném kabelu mezi grafikou a monitorrm. Pro jistotu vyzkoušet jiný vstup/výstup.

Ale jestli ti PC zamrzá, tak to bude nějaká HW závada. Postupně vyměnit/otestovat jednotlivé komponenty. Na téma zamrzání PC už tady toho bylo napsáno mraky.

Jako dělat to může, jak psal host cokoliv (HW závada).

Ten tvůj "be quiet pure base 500" není název zdroje, ale skříně (irelevantní).
Jestli to ale dělá ihned po zapnutí, zkus vypojit napájecí zdroj ze sítě.
A posléze za pár minut zase zapojit.
Nejsem z věštírny, ale tipl bych si komponenty v tomto pořadí:

- Zdroj
- Grafika
- ZD