Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrát.síť-nereaguje přepínač wifi a nenajde žádnou síť

zdravím , zeptám se- u NB ASUS mi od rána dnes poprvé nejde zapnout bezdrát.síť, nereaguje to na přepínači mezi blootoo a bezdrát, bezdrát je stále jen ve vypnuté poloze, neporadíte, kam sahnout?
( a ukazuje mi to, že není žádná bezdrát. síť k dispozici, a přitom druhý NB normál běží...).Nepomohlo obnovení syst., restarty, na zmáčknutí přepínače wifi se nic neděje. Nevím, jestli to je virem, nebo odešla karta- to asi nezjistím snadno?
Děkuji...

právě že jsem nic neinstaloval, obnovení syst. nepomohlo ani měsíc zpět. Ve správci je vidět a pracuje "správně". Už u toho sedím pár hodin, a nevím, kam ještě sahnout...prostě nereaguje ten modrý přepínač na zapnutí...