Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytre Hodinky

Zdravim, chci se zeptat zda nevite o nejakych chytrych hodinkach, ktere lze propojit s mobilem / alespon vlozit sd kartu ci pres pc presunout dokumenty, ktere lze na hodinkach zobrazit (pdf, word) a nebo i pripadne poslech hudby v cenove relaci pod 3000? Cim levnejsi tim lepsi dekuji

Kde žiješ? Sovieti majú náramkové časý nielen s telefénom, ale 3D 360° tera qubitovou holografiou nekonečného rozlíšenia viditeľné za denného osvitu na pravé poludnie.

Len tie baterky, len tie nešťastné baterky v náramkových hodinkách treba dobíjať velice často, aspoň raz za mesiac.