Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Compaq - Dali by se na něm zahrát i nějaké lepší hry?

Je toto dobrý notebook? http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/notebooky-po citace-it/730-notebook-hewlett-packard-compaq-pres a rio-cq50-110.html
Dali by se na něm zahrát i nějaké lepší hry?

Notebook Hewlett Packard Compaq Presario CQ50-110
HPCPCQ50110

Multimediální notebook s dvoujádrovým procesorem AMD Athlon Dual Core X2 je perfektně vybaven především pro komunikaci s okolním světem.
akční cena: 12 990,- / původní cena: 17 990,-

Nebudu ti vkládat do úst falešná slovíčka, ale mezi řádky čtu: Učitel/ka je blb, protože učí zbytečnosti. Ředitel/ka je blb, protože proti tomu nezasáhne. Školská rada nefunguje jak má, měla to dávno zarazit. Zřizovatel školy je blb, protože tohle nechá na škole učit.

Ministerstvo školství je taky plný blbců, protože co se děje na školách, např. obsah výuky rodnýho jazyko, to je do nebe volající.

Jen já, ve své genialitě a se spoustou životních zkušeností dokážu přijít na to, že jsou to všechno zbytečnosti.

Na co dalšího jseš odborník? Co třeba vynechat zlomky v matice? Běh v tělocviku? Lesní zvěř v přírodopise? Atmosféru s litosférou v zeměpise?

Pavel