Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuálna realita pre mobil

Ahojte,

Vedeli by ste mi poradit velmi sa v tom nevyznam, chcel by som pre môj samsung galaxy s8 + si zaobstarat Gear vr okuliare , ktoré su najnovsie na trhu, cena do 200e. Videl som rôzne typy ale neviem,ktoré su momentalne nové.

Ďakujem.

Obrazovku ti dela telefon, takze by ti stacili i papirové s 2x dioptricke sklo. Ty plastik placené maji jen dotekove tlacitka na boku a senzor 'v budce' aby vedel jestli v ni mas hlavu.
Na tvuj model telefonu, velikost, by mel pasovat Gear VR R324 .
Cena ~ 139,00 € i s ovladackou BT.