Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem miniPC

Ahojte/dobry vecer,

chcem si postavit miniPC, nieco na tomto:
https://www.mall.sk/pocitace/asrock-deskmini-a300-cierna-deskmini-a300-b-bb-box-100016684661

poradite prosim rozumny procesor? toto:AMD Ryzen 5 PRO 4650G?

chcem kupit 2x8GB co najrychlejsich pamati -doporucenia tiez vitane
a nejaky rýchly disk - 500Gb bude stacit,
grafika staci co je v procesore,

chcel by som sa dostat financne co najnizsie, bez monitora a prislusenstva.
urcenie: len multimedia,viac obrazoviek,, bez hier - obcas strategie

Základní frekvence je 2933 MHz
High-Speed DDR4 Memory
- DDR4-2933MHz (Ryzen)
- DDR4-2400MHz (A-series)

ASRock DeskMini supports Dual Channel DDR4-3200+MHz (OC) memory, up to 64GB.
Pro těch 3200 už musíš nastavit v UEFI XMP profil. 3400 už je dost, může, ale nemusí fungovat. Vzal bych 3200

este ta poobtazujem, ak mozem....v recenzii pisu, ze pribaleny wraith to zvlada tak-tak, a este mu treba ustipnut logo aby sa vosiel do skrine.
nejaky napad na iny chladic?
A uplne blba otazka: ked to kupim, bude to uz s pastou, ci mam este kupit pastu?

fakt som pc staval naposledy pred 15-rokmi