Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak otevřít "vadný disk" ?

Ahoj,

pokazil se mi hlavní disk na pc - nešlo z něj bootovat.

Disk jsem odpojil a zapojil v jiném pc. Ale "nenaběhl" standardně jako písmenko v tento počítač.

Je vidět ve správci disků a potřebuje inicializovat (to napíše správce disků) - když to dám, windows vyhodí hlášku "BYLO ZADÁNO ZAŘÍZENÍ, KTERÉ NEEXISTUJE".

Chápu že ten disk je v hajz**, můžu s ním zkusit jěstě nějaké jiné pokusy jak se dostat k datům?

Třeba nějaký SW co umí čarovat? :-)

Díky za rady.

Nudo ty seš fakt mimo.

Tohle napsal

Ahoj,

pokazil se mi hlavní disk na pc - nešlo z něj bootovat.

Disk jsem odpojil a zapojil v jiném pc. Ale "nenaběhl" standardně jako písmenko v tento počítač.

Je vidět ve správci disků a potřebuje inicializovat (to napíše správce disků) - když to dám, windows vyhodí hlášku "BYLO ZADÁNO ZAŘÍZENÍ, KTERÉ NEEXISTUJE".

Chápu že ten disk je v hajz**, můžu s ním zkusit jěstě nějaké jiné pokusy jak se dostat k datům?

Třeba nějaký SW co umí čarovat? :-)

Díky za rady.