Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobrý program na čištění PC

Zdravím, delší dobu mě tíží myšlenka zdali stáhnout nějaký FREE Cleaner na PC. Jde mi o to, že většinou na takovýchto softwarech je spíše hloupá reklama na jejich lepší funkce které již stojí nějaké peníze. Nejde mi o to, že bych nebyl ochotný to zaplatit, spíše mě zajímá jestli je vůbec nějaký obstojný FREE Cleaner která za něco stojí.
Díky ! :)

Za ty roky co používám PC vyzkoušeno hodně takových programů,ale u jednoho jsem zůstal a používám už dlouho je Wise Disk Cleaner nedělá toho moc,ale stačí to.Jen po instalaci zakážu aktualizace v nastaveni to si občas preinstaluji sám a ve složce toho programu smažu update.exe to aby naotravoval s reklamama.