Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firemní mobil - otázka mého čisla

Ahoj,

mám v práci možnost mít služební mobil.

Mám dvě možnosti
dostanu nové číslo
mé soukromé bude převedeno na služební (převod operátora mi zařídí firma) a bude mi platit tarif.

Mám ale strach, že pokud si převedu číslo "pod firmu", tak jednoho dne dám výpověď a co se pak stane s číslem? Mám nějakou možnost ho pak bez problému zase přehodit mimo firmu? Není to nějak komplikované? Nechtěl bych ho někdy ztratit.

Máte nějaké zkušenosti?

Díky za rady.

Řešení:

Nechtěl bych ho někdy ztratit.

Tak to nedělejte. Vyžádejte si dvousimkový telefon a používejte obě čísla.

Mám ale strach, že pokud si převedu číslo "pod firmu", tak jednoho dne dám výpověď a co se pak stane s číslem? Mám nějakou možnost ho pak bez problému zase přehodit mimo firmu? Není to nějak komplikované? Nechtěl bych ho někdy ztratit.

Komplikovane to nie je, ale to cislo uz potom patri firme...a kto ti zaruci, ze ked ta vyhodia/odides ti ho firma prevediet spat?
Takze toto urcite nie.

možnost mít služební mobil.

Zní to hezky, ale pak tě můžou prudit i doma kvůli každé cypovině.
Takže bych raději měl dva a služební vypínal 15min. před koncem směny a nechával v práci.