Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabootovat

Zdravim, nejde mi nabootovat system, vzdy mi akorat nabehne logo MSI a pak znova dokola. Zrusil jsem omylem jednu opravu co mi psali Visty a od te doby to dela toto.....
Dekuji za vse rady.

Moc se omlouvam,ja jsem si nevsiml,ze je to na Vistu..Mam totiz podobnej problem ale u XP HE..Kdyz se objevi logo Microsoft Corporation,tak prebehne pres obrazovku modra obrazovka a zacne od zacatku(POST,nabehne oznameni,ze PC byl zrejme odpojen dusledku elek.proudu,atd..)Nejde ani NOUZOVY REZIM,nic..Pritom vcera sel PC uplne bez problemu..

U XP i Visty:
Vlez do Biosu - nastav pořadí BOOTování na tvou dvd mechaniku jako první a ulož
Vlož bootovací DVD/CD s windows
u vist to máš popsáno výše
u xp máš na výběr opravit a konzole pro zotavení (tam je i fixmbr a fixboot)
--
Patrně to vypadá na nepoužitelný loader (zavaděč systému), pokud si netroufáš na práci v příkaz. řádku (xp)použij volbu opravit/přeinstalovat.