Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office 2008 enterprise - objeví se mi POKAŽDÉ "průběh konfigurace".

Zdravím pokud zapnu jednu z office aplikací (Microsoft Office 2008 enterprise) objeví se mi POKAŽDÉ tato konfigurace (snad jen u power pointu se to neukazuje)

[1.jpg]

(samozřejmě instalaci sem nechal několikrat dojít ale bezúspěšně proto jí vždy ruším ale nic se nestane)

Pokud instalaci tedy zruším nebo jí nechám dojit naskočí ještě toto

[2.jpg]

To taky vždy ruším a nic se nestane...
Takže nevíte co s tím ? Opravdu se mi nechce čekat zdlouhavou dobu než se mi otevře pouhý textový soubor nebo když si chci jen zkontrolovat poštu....
Změna předmětu, původně: Microsoft Office 2008 enterprise (Arpád Grha) (Kráťa)

sice sem jeste nedodelal ale nasel sem v registrech verzi outlooku 8 a mám i 12 ale v C:\ ji nikde nevidim tak ze by to bylo opravdu jen v registrech ? mam to smazat ?

EDIT : V registrech polozka nenalezena, utilita nefunguje.(asi jen na office 10)
EDIT2 : V registrech se nachází položka 12.0 (jako office12) to je v poradku ale dale se nachazi polozka 8.0 v níž je Outlook a dale se mimo složku 8.0 nacházejí složky Access Common Outlook a Word a ve všech se nachází řetězec (Výchozý) udajem hodnoty : "nic"
EDIT3 : Udělal sem zalohu a soubory smazal zatim nefunguje ale treba pujde az po restartu....