Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor do 5000kč

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně výběru monitoru. Monitor používám výhradně na hry, ale né na profesionální úrovni, tudíž my nevadí oželit i odezvu na úkor obrazu. Plus poradit jestli IPS nebo VA

Prisel ti kvalitne provedeny? Mne tedy rozhodne ne. Plasty vypadaly levne, vsechno krupe, nelicuje. Takhle na me pusobi nektere modely prave od aoc, msi, acer, benq. Naopak treba od asuus, dell nebo samsung mne prijdou v provedeni lepsi. Navic hodnota jasu neni idelani.

24 vs 27 je nepodstatny rozdil. Stejne tam zapne parkrat za mesic mafii, minecraft a fortnite tak je to uplne ukradene. Jako bezny uzivatel to stejne nepoznas. Pro nekoho, kdo hraje denne 4-5 hodin je tohle bezpredmetne, ten si poridi uplne jine zbozi.

U toho tveho propahovaneho aoc je nekvalitni provedeni stejne jako u monitoru optix od msi. Nekvalitni plasty, ktere nesedi uplne presne a je to proste videt. Navic priserna hodnota jasu. Ty monitory co jsem napsal ja si muze snad koupit i v provedeni 24 nebo snad ne?